В ефірі

Вчені попереджають про магнітні бурі у травні

30.04.2018 р., 16:17
Вчені попереджають про магнітні бурі у травні

Магнітна буря першого і другого рівнів за п'ятибальною шкалою накриє Землю 7 і 17 травня відповідно. Тож українцям варто заздалегідь підготуватись до коливань, спричинених активністю Сонця.
 
Як повідомляє Аstrobio, 7-го травня очікується магнітна буря рівня G1, а 17-го – магнітна буря рівня G2.
 
Окрім того, магнітосфера Землі буде збуреною впродовж 7, 8 і 18 травня.
 
Як зазначають фахівці, магнітні бурі другого рівня можуть незначно впливати на системи управління космічними апаратами. Через магнітну бурю можна буде спостерігати за полярним сяйвом на високих широтах у 60 градусів і вище.
 
У дні магнітних бурь людям варто бути більш пильними до свого здоров'я – лікарі рекомендують більше відпочивати, пити м'ятний чай та гуляти на свіжому повітрі.
 
Особливо потрібно уважно за собою стежити гіпертонікам і тим, хто страждає на серцево-судинні захворювання. Такі люди можуть у ці дні страждати від головного болю, бути дратівливими та відчувати тривогу.
 
 
Магнітні бурі - це спалахи на Сонці, які впливають на магнітне поле Землі. Ці спалахи є величезними згустками енергії, які проходячи через космос, створюють коливання магнітного поля планети. А магнітні коливання впливають на самопочуття жителів планети.
Наші проекти