Українське радіо оголошує мистецький конкурс на часткове виробництво проєкту "Дивовижне поряд"

27.05.2021 р., 13:35
Українське радіо оголошує мистецький конкурс на часткове виробництво проєкту "Дивовижне поряд"

Українське радіо — найпопулярніша розмовна радіостанція України — оголошує мистецький конкурс на часткове виробництво радіопроєкту з робочою назвою "Дивовижне поряд". Охочим пропонують долучитися до роботи над 25 випусками програми, які вийдуть в ефір протягом 2021–2022 років.

"Дивовижне поряд" — цикл документальних радіопередач у репортажному жанрі та стилі "life stories", в основі яких — небанальна життєва історія або цікавий герой/героїня. Критеріями відбору героїв та історій є оригінальність, незвичність, унікальність. Організатори конкурсу наголошують, що історії повинні викликати живий інтерес, дивувати, вражати. 

Конкурс відбуватиметься в три етапи. На першому етапі конкурсна комісія відбере найкращі проєкти, на другому — запросить їхніх авторів презентувати ідеї, а на завершальному — визначить переможця/ницю.

Проєкти прийматимуть з 28 травня по 10 червня 2021 року. Ім’я переможця/ниці оголосять не пізніше 31 липня 2021 року.

Щоб узяти участь у конкурсі, надішліть свій проєкт, оформлений відповідно до вимог мистецького конкурсу, на електронну адресу castingradioua@gmail.com. Зазначайте у темі листа "Пропозиція для участі в Мистецькому конкурсі радіопроєкту "Дивовижне поряд"".

Із запитаннями звертайтесь за номерами:  + 380 63 561 90 09, + 380 44 239 63 40. Контактна особа: Віталій Берта.

 Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни. Основу контенту становлять щогодинні випуски новин та лінійні суспільно-політичні передачі. Окрім того, до уваги слухачів пропонуються тематичні та мистецькі передачі, а також низка унікальних форматів, які не під силу іншим мовникам: радіомости, виїзні студії, радіодокументалістика. 

Українське радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio, на сторінці в мережі Facebook та на Youtube-каналі UA: Українське радіо.

Фото: Українське радіо