war

Олена Зелінченко

Олена Зелінченко

Закінчила Інститут журналістики КНУ ім.Т.Шевченка.

Ще студенткою почала співпрацювати з Українським Радіо: від кореспондентки до музичної ведучої, від авторки програм до продюсерки. На сьогодні суміщає творчі та менеджерські функції, працює в ефірі, очолює редакцію, координує різні проєкти.

Про рішення працювати на радіо Олена розповідає: "Ще під час навчання в університеті мене майстерно скоординував професор Віктор Якович Миронченко, гуру вітчизняної радіожурналістики, творчий "батько" багатьох сучасних радіо- і тележурналістів. Саме він навчив і прищепив любов до радіо. Тут у студіях панує особлива атмосфера, тут багато простору для індивідуального: від технічної до творчої складових. Тут можливість оперативно фіксувати й висвітлювати час і події, постійно вчитися, змінюватися, зростати професійно. Це той унікальний випадок, коли оптимально можуть поєднуватися професійне й позаробоче життя і коли поради на кшталт "не дозволяйте роботі поглинути вас" не мають сенсу".

Відзначена грамотами Держкомітету телебачення і радіомовлення, Верховної Ради, а також вищою Урядовою нагородою — Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Крім роботи, Олена любить подорожувати, самостійно прокладаючи маршрут (різними містами та країнами), організовуючи все так, щоб, наприклад, у 3 дні вмістити одразу кілька країн, подбавши заздалегідь про квитки, житло й культурну програму.

Окрім ефірів на радіохвилях, стежити за Оленою можна, підписавшись на її сторінку у фейсбуці.

Наступні передачі

Минулі передачі

 • 28.03.2023 13:38:32
  - Українське радіо

  Світовий банкопад, вимоги МВФ, зокрема щодо плаваючого курсу, перевірка зв’язків клієнтів банків з країною-агресоркою, кого і як перевірятимуть. Коментує Андрій Дубас, голова Асоціації українських банків.

 • 28.03.2023 13:13:22
  - Українське радіо

  Скільки коштуватимуть овочі для борщового набору? В мінагрополітики кажуть, що Україна проходить пік цін на овочі. Як зміниться вартість великоднього кошика? На зв'язку — Олег Пендзин, експерт Економічного дискусійного клубу.

 • 28.03.2023 13:00:13
  - Українське радіо

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Юрій Соболевський, перший заступник голови Херсонської обласної ради: люди повертаються на Херсонщину, але безпекова ситуація складна. / Павло Лакійчук, керівник безпекових програм Центру глобалістики "Стратегія ХХI": російські війська не полишають спроб оточити Бахмут.

 • 28.03.2023 12:38:05
  - Українське радіо

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Юрій Ігнат, полковник, начальник служби зв'язків з громадськістю Командування Повітряних сил ЗСУ: західні літаки — найкраща протидія російським бомбам. / Євген Євтушенко, начальник Нікопольської РВА: Нікопольський район потрапив під обстріл, є поранений. / Юрій Соболевський, перший заступник голови Херсонської обласної ради: оперативна ситуація на Херсонщині.

 • 28.03.2023 12:00:18
  - Українське радіо

  Марафон "Єдині новини #UAразом".

 • 28.03.2023 11:38:31
  - Українське радіо

  Українські біженки частіше стають жертвами насилля в Європі як торговців людьми, так і виробників порнографії — результати дослідження, проведеного Thomson Reuters. Як захистити себе нашим жінкам і дівчатам за кордоном? Бере участь Катерина Черепаха, президентка ГО "Ла Страда-Україна".

 • 28.03.2023 11:00:13
  - Українське радіо

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Наталія Зарецька, психологиня, керівниця Центру безпекових і суспільних стідій Києво-Могилянської академії, координаторка Центру психологічної допомоги в Бучі — про психологів та їхню роботу під час війни.

 • 28.03.2023 10:51:39
  - Українське радіо

  Ситуація в Черкасах.

 • 28.03.2023 10:40:48
  - Українське радіо

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Михайло Жернаков, голова правління Фундації DEJURE: зміни в судовій системі.

 • 28.03.2023 10:00:18
  - Українське радіо

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Ігор Соловей, керівник Центру стратегічної комунікації та інформаційної безпеки: інформаційна війна з росією.