В ефірі
Галина Бабій
Галина Бабій

Ведуча програм "Сьогодні. Вдень" та "Тільки пісня" на Першому каналі Українського радіо, а також програми "Династії" на "Радіо Промінь"

У 1987 році закінчила Львівську державну консерваторію ім. Лисенка і почала працювати музичним редактором на радіо.

У 1995-му паралельно з роботою на Українському радіо ді-джей на "Мюзік-радіо 101,5 FM". 

Була ведучою інформаційної служби "Радіо Ностальжі", вела музично-інформаційні програми й авторський цикл «Мистецтво бути жінкою» в ефірі «ЕРА-радіо» на «Промені». 

Вперше в історії Українського радіо провела у прямому ефірі обидва тури "Євробачення"-2005. Представляла Україну на міжнародних радіофестивалях – в Ісламській Республіці Іран та Хорватії.

З 2011-го до 2014 року була автором сценаріїв і ведучою спільного проекту НРКУ та НТКУ "Мистецькі історії". 

У 2014 році у волонтерському проекті "Аудіокнига для людей з вадами зору" озвучила казку Івана Андрусяка "Перший сніг".

Здійснила радіопроект "Омріяний край" за однойменною книгою британської письменниці Лілі Хайд: радіоновели начитали українською відомі представники кримськотатарського народу.

Вела спільні програми  Українського радіо,  Громадського радіо та радіо "Промінь" – "Громадська хвиля" та "На свіжу голову".

У 2016 році, після  об’єднання НРКУ та НТКУ у суспільну телерадіокомпанію, однією з перших почала працювати і в радіо, і в телеефірі: проект "Мистецькі історії" трансформовано у формат щотижневої програми на UA: Перший. Започаткувала авторські програми на Радіо Промінь: «Династії», «СимфоПромінь». 

2017 року вдруге коментувала у прямому ефірі «Євробачення».

Архів
02.12.2022 13:00:13 Спецефір Українського радіо

Марафон “Єдині новини #UАразом”. Інтерв'ю ведучій Олені Фроляк дав Скот Келлі, американський астронавт, амбасадор платформи United 24./ Про мобілізацію в окупованому Криму - Рефат Чубаров, голова меджлісу кримськотатарського народу.

Ведучі: Галина Бабій
02.12.2022 12:00:19 Спецефір Українського радіо

Марафон “Єдині новини #UАразом”. Сергій Череватий, речник Східного угруповання військ: оперативна ситуація на східному напрямку./ Євгеній Єрін, полковник, начальник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку: ситуація на південному фронті./ Степан Барна, сержант, військовослужбовець 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ: ситуація на фронті./ Про фестиваль "300 хвилин про Григорія Сковороду" - Владислава Осьмак, керівниця культурно-мистецького центру НАУКМА.

Ведучі: Галина Бабій
02.12.2022 11:00:13 Спецефір Українського радіо

Марафон “Єдині новини #UАразом”. Федір Веніславський, народний депутат України, член Комітету ВРУ  з питань національної безпеки, оборони та розвідки: яка роль України зараз для НАТО./ Про нову програму Фонду енергоефективності "Віднови дім" - Василь Лозинський, в.о. Міністра розвитку громад та територій України./ Ганна Маляр, заступниця Міністра оборони України: ситуація на деокупованих територіях.

Ведучі: Галина Бабій
02.12.2022 10:00:19 Спецефір Українського радіо

Марафон “Єдині новини #UАразом”. Про перспективи євроатлантичної та європейської інтеграції України - Альона Гетьманчук, директорка Центру "Нова Європа"./ Про покарання за воєнні злочини - адвокат Юрій Білоус.

Ведучі: Галина Бабій
02.12.2022 09:03:19 Спецефір Українського радіо

Марафон “Єдині новини #UАразом”. Дмитро Снєгірьов, військовий експерт: оцінка ситуації на східному напрямку фронту./ Данило Гетманцев, голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики: як працюватиме банківська система у разі блекауту./ Проект "Україна, за яку ми боремося", документальний фільм Валерії Мікульської про "Єланецький Степ" - єдиний степовий заповідник Правобережної України на Миколаївщині.

Ведучі: Галина Бабій
02.12.2022 08:00:14 Спецефір Українського радіо

Марафон “Єдині новини #UАразом”. Іван Федоров, міський голова Мелітополя: оперативна ситуація у Мелітополі./ Єгор Фірсов, військовослужбовець ТрО, тактичний медик: ситуація на фронті.

Ведучі: Галина Бабій
29.11.2022 07:00:19 Спецефір Українського радіо

Марафон "Єдині новини #UAразом". Звернення Президента України Володимира Зеленського. / Олександр Мусієнко, керівник Центру військово-правових досліджень: ситуація на фронті та навколо України.

Ведучі: Галина Бабій
29.11.2022 06:00:19 Спецефір Українського радіо

Марафон "Єдині новини #UAразом". Олександр Ананьєв, керівник департаменту експлуатації мережі Vodafone: як не втрачати зв'язок під час блекауту?

Ведучі: Галина Бабій
29.11.2022 05:00:18 Спецефір Українського радіо

Марафон "Єдині новини #UAразом". Інтерв'ю ведучій Анастасії Даугуле дав Олег Скрипка, музикант, лідер гурту "Воплі Водоплясова"./ Тетяна Мартинова, політична блогерка, Білорусь; Сергій Кузан, голова Українського центру безпеки і співпраці: страх Лукашенка, кого він більше боїться?

Ведучі: Галина Бабій
29.11.2022 04:00:00 Спецефір Українського радіо

Марафон "Єдині новини #UAразом". Історія про один день саперів - Юрій Цикенюк, начальник частини піротехнічних та спеціальних робіт мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України. / Інтерв'ю ведучій Анастасії Даугуле дав Олег Скрипка, музикант, лідер гурту "Воплі Водоплясова".

Ведучі: Галина Бабій

Ведучі українського радіо
Наші проекти