В ефірі
Наталія Соколенко
Наталія Соколенко

Ведуча антикорупційної програми "Коло доброчесності".

Закінчила факультет журналістики Національного університету ім. Тараса Шевченка, випускниця Школи журналістики "Інтерньюз-Україна", Української школи політичних студій, спецкурсів "Розуміємо права людини" та "Цифрова журналістика майбутнього".

З 2000 року працювала кореспонденткою в програмах новин. Але після 10 років на телебаченні та отримання найвищої телевізійної нагороди "Телетріумф" у номінації "Репортер" Наталія звільнилася – на знак протесту проти цензури та "джинси" в новинах каналу СТБ. Оскільки вона очікувала повторення ситуації й на інших каналах, то вирішила не йти на подібну роботу до іншого власника приватного ТБ, а створити те, чого в Україні ще не було – суспільного мовника.

Архів
27.11.2022 19:00:15 Спецефір Українського радіо

Марафон "Єдині новини #UAразом". Старт ініціативи Президента України Володимира Зеленського про відправлення з України 60 кораблів із зерном. Вже зібрано на це майже 150 млн дол. Детальніше про неї - Роман Рейтер, аналітик Центру дослідження продовольства і землекористування Київської школи економіки./ Голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич: ситуація в регіоні./ Скільки зараз населених пунктів без електропостачання, загибель людей від отруєння чадним газом - Євгеній Єнін, перший заступник Міністра внутрішніх справ України.

27.11.2022 18:00:20 Спецефір Українського радіо

Марафон "Єдині новини #UAразом". Наталія Бабаченко, радниця голови Дніпропетровської ОВА: ситуація на Дніпропетровщині./ Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква - про вчорашній Саміт з продовольчої безпеки та ініціативу Президента України Володимира Зеленського про відправлення з України 60 кораблів із зерном./ Андрій Шаповалов, виконувач обов'язків керівника Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України: відключення електроенергії, як спроба ворога підбурити масові виступи населення./ Полковник Юрій Ігнат, начальник служби зв'язків з громадськістю Повітряних Сил Збройних Сил України - про три установки ППО від Німеччини, можливі атаки ворога з понеділка.

27.11.2022 17:00:15 Спецефір Українського радіо

Марафон "Єдині новини #UAразом". Росія заявила про денацифікацію казахів. На зв'язку - Аділь Джалілов, директор Міжнародного центру журналістики з Казахстану./ Інтерв'ю співачки Наді Дорофєєвої, яка оголосила благодійні концерти для тих, хто відновлює електроенергію.

27.11.2022 16:00:20 Спецефір Українського радіо

Марафон "Єдині новини #UAразом". Директор консалтингової групи "А95" Сергій Куюн - про дизельні генератори і пальне для них./ На Київщині вже є перші жертви неправильного використання генераторів. Як не слід використовувати електрогенератори та газові печі - Вікторія Рубан, речниця ДСНС на Київщині./ Очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов: посилені патрулі та антимародерські групи швидкого реагування./ Проект старшокласників Харьківської гімназії та Одеського наукового ліцею відзначили в США. Заступник директора Малої академії наук України Євген Кудрявець та учень Харьківської гімназії №7 Михайло Гарькавець: мінілабораторії українських учнів, які полетіли в космос.

27.11.2022 15:00:15 Спецефір Українського радіо

Марафон "Єдині новини #UAразом". 

27.11.2022 14:00:20 Спецефір Українського радіо

Марафон "Єдині новини #UAразом". Оксана Соржуленко, директорка з комунікацій торгівельної мережі "Сільпо": як вдається зберігати продукти в період відлючення електроенергії./ Народна депутатка України, членкиня парламенського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Анна Скороход: як відновлюється енергетика країни після обстрілів./ Чому зупинився мирний атом після обстрілів і наскільки це небезпечно - президент ДП "Енергоатом" Петро Котін.

26.11.2022 13:00:14 Спецефір Українського радіо

Марафон "Єдині новини #UAразом". Заступник Міністра енергетики України Фарід Сафаров та керівник Державного енергетичного підприємства "Оператор ринку" Олександр Гавва: подання електроенергії в Херсон./ ООН ухвалила резолюцію щодо стягнення репарації з росії. Який її механізм і наскільки це можливо - Денис Малюська, Міністр юстиції України.

26.11.2022 12:01:38 Спецефір Українського радіо

Марафон "Єдині новини #UAразом". Антон Дробович, голова Українського інституту пам'яті: як зробити так, щоб пам'ять про голодомори залишилася історичним досвідом, який ми побороли./ Голова Харківської ОВА Олег Синьогуб: ситуація на Харківщині./ Керівник Об'єднаного прес-центру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Євгеній Єрін: ситуація на Херсонщині.

26.11.2022 11:00:18 Спецефір Українського радіо

Марафон "Єдині новини #UAразом". Що відбуваться на фронтах - Олександр Мусієнко, керівник Центру військово-правових досліджень./ Наскільки важливим є визнання голодомору в Україні геноцидом - Леся Гасиджак, виконувачка обов'язків гендиректора Національного музею Голодомору-геноциду.

26.11.2022 10:01:37 Спецефір Українського радіо
Марафон "Єдині новини #UAразом". Виконавчий директор Центру економічної стратегії Гліб Вишлінський - про втрати української економіи та збідніння населення./ Заступниця Міністра охорони здоров'я України з питань цифрового розвитку Марія Карчевич: робота лікарень та поліклінік на деокупованих територіях./ Тарас Загородній, керівний партнер Національної антикризової групи: мета саміту ОДКБ.

Ведучі українського радіо
Наші проекти