В ефірі
Нелля Даниленко
Нелля Даниленко

Авторка сценаріїв і режисерка-постановниця серії радіофільмів "Світочі епохи".

Закінчила факультет журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, вищі режисерські курси (за спеціальністю режисер телебачення) в Москві.

Працюючи в редакції літературно-драматичних передач (телецентр Останкіно), зняла як автор сценаріїв і режисер фільмів про українську культуру. 

У медіа працює з 1994 року. Усе починалося в Полтаві з роботи диктора та редактора. Пізніше була одним з ініціаторів створення Полтавського міського радіо, а потім телебачення, які пізніше очолювала. Як головний редактор стояла біля витоків Полтавського обласного телебачення. Паралельно писала для газет "Літературна Україна", "День", "Урядовий кур’єр", "Голос України", "Сільські вісті", "Говорить і показує Україна", журнал "Україна".

З 1992 року на студії Укртелефільм як автор сценаріїв, режисер і ведуча створила понад 100 документально-художніх фільмів про діячів культури і мистецтва України. 

У 2002-2003 роках була на посаді доцента в університеті імені Тараса Шевченка, який колись сама закінчила, читала курс "Основи теледраматургії".

На Українському радіо - з 2003 року: ведуча, головний редактор, перший заступник директора Радіо "Культура", з 2011 по 2014 рік – директор каналу.

У 2009 році отримала звання заслужений журналіст України.

Архів
22.10.2022 22:30:52 На часі. Культура

Як українські митці і мисткині, попри війну, продовжують тримати культурний фронт. Історія акторки Ади Роговцевої.

15.10.2022 21:48:12 На часі. Культура

Як українські митці і мисткині, попри війну, продовжують тримати культурний фронт. Історія мовознавиці, соціолінгвістки, авторки бестселера "Мова і політика" та наукової консультантки Радіодиктанту національної єдності Лариси Масенко.


Ведучі українського радіо
Наші проекти