war

Ірина Антонович

Ірина Антонович

Brand Voice Українського Радіо та Радіо Культура. 

Закінчила Житомирський державний педагогічний університет за спеціальностями "Українська мова і література", а також "Російська мова і література". Двічі проходила курс навчання в Укртелерадіопресінституті (Київ) за спеціальністю "Журналіст, диктор-ведучий телерадіопрограм (2001, 2011 рр).

З 1992 року — дикторка, телеведуча, журналістка у Житомирській телерадiокомпанії, де працювала в новинах, була авторкою і ведучою телепроєкту "Твій урок" (про новi технології навчання). З 2001 року — старша редакторка, телеведуча на Першому національному каналі України (телепроєкти "Подорож у дитинство", "Індиго", "Життя триває", "Легко бути жінкою", "Дорослі ігри" (шеф-редакторка), "Хто у домі хазяїн?", новини УТР). З 2016 року — ведуча програми новин Українського Радіо. 

На радіо перейшла після багатолітньої роботи на телебаченні в тематичних програмах. Про своє рішення працювати на радіо Ірина розповідає: "Привабила робота в інформаційній редакції в команді новин. Тут відчуваєш пульс життя, треба бути швидким і пильним. Це цікаво. Маю гарний поставлений голос, ораторські здібності. Мені подобається робота в прямому ефірі. Нести людям свіжу, перевірену, збалансовану інформацію. Формувати суспільну думку. Така робота вимагає зібраності, акумуляції всіх сил і відповідальності. Є відчуття важливості своєї місії".

У вільний від роботи час Ірина захоплюється бардуванням — пише вірші, виконує авторські пісні під гітару. Також любить хобі-фотографію, грати в аматорському театрі, проводить майстер-класи "Майстерність ефірного виступу", є членкинею журі конкурсу "Пісенний Спас" (у номінації конферанс).

Більше про Ірину та її громадське життя можна дізнатись на її фейсбук-сторінці. 

Минулі передачі