В ефірі
Коло доброчесності
Коло доброчесності

У кожного свідомого громадянина має бути нульова толерантність до корупції, в нашій ситуації – це інстинкт самозбереження. У центрі уваги – найрезонансніша корупційна тема тижня. Суд над чиновником, викриття корупціонера, хабарництво, махінації в держзакупівлях, політичний та службовий непотизм.

Ключове питання: що варто зробити для запобігання корупційним злочинам?

За час виходу програми в ефір, прозвучали найгарячіші історії на антикорупційну тематику: тест на доброчесність в прямому ефірі програми вперше в історії України проходили кандидати на посаду судді Конституційного Суду України, обговорювалися скандальні факти про використання службових автівок у приватних цілях Генпрокурором, обгрунтовані сумніви щодо доброчесностісудді Девятка, що веде процес над Януковичем, розкривалися проблемні питання із розподілом ліків, закуплених за гроші з держбюджету, проблеми створення нових органів - Державногоб'юра розслідувань, Служби фінансової розвідки, Антикорупційного суду тощо. В кожній програмі ставиться не лише проблема, а й конкретні шляхи подолання корупції і встановлення доброчесних практик.

Архів
19.10.2021 19:11:10 Коло доброчесності

Скринька Пандори: Як міжнародне журналістське розслідування про офшори впливає на політиків в Україні і за кордоном? Учасники програми: Анна Бабінець, керівниця агенції журналістських розслідувань "Слідство.Інфо", Давид Стулік, старший аналітик Європейського центру цінностей політики безпеки.

12.10.2021 19:10:02 Коло доброчесності

Як журналісти-антикорупціонери знищують кар’єри політиків-корупціонерів. Учасники програми: Анатолій Максимов, журналіст-міжнародник, Хервінг Хеллер, журналіст (Австрія), Давид Стулік, старший аналітик Європейського центру безпеки цінностей.


Наші проекти